• je to zle?

    Dobry den,
    chcem sa spytat, ci moze byt moje babetko postihnute (ak ano, ako) kvoli braniu liekov - magne B6. Uzivala som ich 4x1 od cca 24.tt az doteraz - to je 35.tt. ( teraz mam postupne znizovat a v 36.tt vysadit). Som zasita a v nemocnici mi lekar vtedy povedal, kedze mi dost tvrdlo brucho,aj bolelo, ze si kludne mozem davat taku davku, lebo su tam latky, ktorymi sa neda predavkovat a vraj je to najlepsi preparat, lebo B6 zvysuje ucinok magnezia. Vtedy som si pozerala len net, kde zeny bezne pisali, ze uzivali 3x1,ale niektore aj 3x2 a az neskor som si precitala letak a tam bolo 2 tabletky za den....Ako to teda je, skodi tento liek vo vyssych davkach ci nie?
    Dakujem vam velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    nemusíte sa báť, vášmu dieťatku tieto lieky neuškodia ani v spomínanej dávke.