• Cisarsky

    Dobry den,vcera som bola u neurologa,po dohodnuti s gynekologom.Pred 3.rokmi som mala zapal nervoveho zakoncenia.Som v 35 tt,uz asi mesiac strasne bolesti krizov,len na jednej strane (pravej) a mam aj opuchnutu pravu nohu.Zaver spravy je takyto:Recidiva VAS Th-LS s LIS I.dx. S radikulopathiou S1 I.dx.Doporucil cisarsky rez pre znizenie rizika prehlbenia diskopatie.Je to zle?Ako dlho budem musiet este vydrzat tie bolesti?Pockaju este,alebo mi urobia cisarsky na 36 tt?Vysvetlite mi laicky co mi vlastne je,a ako by ste postupoval vy?Za odpoved velmi pekne dakujem.

    Dobrý deň, vy by ste štandartne mala od 36tt chodiť do poradne do nemocnice kde budete rodiť na ich ambulanciu, tam si vezmite toto doporučenie od neurológa a následne ved.pracoviska rozhodne kedy bude teh.ukončené.
    s pozdravom