• Pôrod.

    Dobrý deň prajem chcem sa opýtať keď sa plod nebude pýtať na svet a termín mam. 8.9.2024 môžu mi do 40tyzdna urobiť cisársky rez. A keď beriem maltofer lieky na Krvny obraz a mam s neho čiernu stolicu mam ich nebrať. Dakujem

    Dobrý deň, nemusíte porodiť do 40. týždňa. Ak nemáte ochorenie alebo okolnosť, pre ktorú nie možné alebo vhodné prenášať a tehotenstvo prebieha v poriadku, všetky nálezy a výsledky vyšetrení máte v norme, môžete prenášať do 10 dní po termíne. Ak Vám Maltofer nesedí, neužívajte ho a skúste si namiesto toho kúpiť voľnopredajné železoprepapráty, napríklad Sideral Forte alebo Globifer Forte. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia kde plánujete rodiť, s ktorými konzultujte všetky možnosti.