• ????

    Dobry den mozno vam to bude pripadat hlupe a zvlastne ale nemam fakt inu moznost lebo uz som fakt zufala. Mam 7mesacnu dcerku ktoru este stale dojcim i ked uz obmedzene kvoli prikrmom. Nezijeme s priatelom spolu a vidime sa tak raz za mesiac vtedy mavame aj viackrat pohlavny styk nechraneny avsak s prerusenim. Prvy styk po porode sme mali ked mala dcera 3mesiace a odvtedy sa nonstop sledujem ci nie som tehotna. Urobila som si v tej dobe asi 5 tehotenskych testov a vsetky boli negativne az nakoniec som zasla v decembri ku gynekologovi s podozrenim na zapal posvy ktory mi potvrdil a par dni na to som dostala prvu menstruaciu. doktor ma nevysetroval na tehotenstvo ale ma iba ubezpecil ze 5 testov je viac ako istota. Avsak ja stale o niecom pochybujem menzes mam odvtedy pravidelne ale stale mam taky zvlastny pocit v brusnej oblasti akoby som citila pohyby dietata. Ale docitala som sa ze to moze suvisiet s ukladanim criev po porode je to mozne? udajne po cisarskom reze to trva aj takto dlho. mam tazku situaciu rodinnu zijem totiz s rodicmi a ku gynekologovi ist nemozem aby sa to moja matka nedozvedela su totiz priatelia. ak by som otehotnela opet tak ma vyrazia na ulicu. prosim poradte ci som uz fakt paranoidna z toho strachu z dalsieho tehotenstva a nieco si nahovaram alebo je realne ze som tehotna aj napriek menzesu.

    Dobrý deň,
    v prvom rade ak ste v zložitej životnej situácii a ďalšie tehotenstvo neprichádza do úvahy je veľmi nerozumné, že máte nechránený pohlavný styk. Prerušovaná súlož môže bez väčších problémov viesť k otehotneniu, preto chráňte v prvom rade seba a používajte kondóm. Pred samotným prerušením pohlavného styku môže dôjsť k výtoku malého množstva ejakulátu z ktorého môžete nepozorovane otehotnieť.
    Pri pravidelnom menštruačnom cykle je zriedkavá gravidita, veľmi pravdepodobne ste naozaj paranoidná. Na druhej strane, nie je to 100% vylúčené. Bolo by vhodné gynekologické vyšetrenie, skúste vyhľadať iného lekára.