• triple test

    , Autor: miriama81

    Dobry den chcem sa opytat mam vysledok triple testu z 15tt a 2 den
    MS AFP 115,0KIU/L 4,03MOM
    uE3 HODNOTA 1,9ng/mL 1,67MOM
    Total hCG HODNOTA 78,2kiu/l 2,14 MOM
    PAPP-A HODNOTA 6,2iu/L 1,76MOM
    NT meranie 1,60mm 0,99MOM
    Nosova kost pritomna
    je velmi velka pravdepodobnost ze je dieta postihnute.?Moze byt vysledok falosne pozitivny???

    Dobrý deň,
    hodnoty nie sú úplne v poriadku, na základe týchto hodnôt absolvujete genetické vyšetrenie a oni vám povedia na aká je približná pravdepodobnosť postihnutia. A samozrejme je niekedy výsledok aj falošne pozitívny, viem, že je to ťažké ale naozaj dopredu nezúfajte.