• tehotetenstvo menstruacia a plodne dni???

    , Autor: kitaa

    DOBRY VECER,chcem sa opytat,Mam nepravidelnu menstruaciu, daju sa zistit plodne dni,ze budem sledovat vytok? kedy je najvhodnejsia doba na olodnenie? ked je vytok riedsi vodnaty ci ked je vytok husty?alebo je lepsie kupit si ovulacne testy? a ako prosim tie testy funguju? tam sa vam zobrazi kedy mate plodne dni?DAKUJEM

    Dobrý deň,
    doporučujem stránky bilings.sk kde je podrobne rozpísaná Bilingsova metóda merania plodných a neplodných dní. Ide o zaznamenávanie charakteru cervikálneho hlienu, a pri zmene k riedkemu, klzkému a ťahavému vtedy sa dľa tejto metódy hovorí, že sú plodné dni ženy. Spoľahlivosť tejto metódy je však otázna. Ovulačné testy fungujú rovnako ako tehotenské testy, merajú hladinu luteinizačného hormónu v moči a pri jeho vzostupu sú pozitívne a znamenajú ovuláciu. Každou súčasťou balenia je príbalový leták s podrobným popisom.