• probiotiká

    Dobrý deň, pani doktorka chcem sa spýtať, môj lekár mi odporučal brat probiotika počas tehotenstva lebo ma trápia tráviace problémy a bolieva ma brucho ako keby som mala crevnu vyrozu ale nie som nejako chora som tehotná v 12 týž- a uzívam centrum materna vitamíny od začiatku tehotenstva môze sa užívat sučasne vitaminy a probiotika a či sa vôbec smu užívať probiotiká dočítala som sa velmi pozitívnych reakcií o užívani probiotík v tehotenstve a počas dojčenie .tusím ze sa tie probiotiká volaju nejako probiotik - fix alebo nejako podobne nepamätám si ich názov . dakujem vopred za vasu odpoved.

    Dobrý deň,
    užívanie probiotík neuškodí, práve naopak. Nemusíte sa vôbec obávať.