• 12 tt

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň pani doktorka, nakoľko som 3x potratila spontánne a teraz som v 12 tt ako by som zistila, že som potratila v takomto týždni?
    Dakujem
    Kovacova

    Dobrý deň,
    základnými prejavmi potratu sú bolesti a krvácanie, no v prípade že ide o tzv. Missed Abortion sú klinické prejavy nulové a diagnostika sa robí na základe ultrazvukového nálezu chýbajúcej akcie srdca plodu.