• Bolesti od vkladu KET IVF

    , Autor: Lenya

    Dobrý deň pán doktor, dnes som piaty deň po KET, vkladala sa 5denná blastocysta. Od druhého dňa pociťujem bolesti v podbruška ako príznaky pred menštruáciou, ktorá má prísť za týždeň. Bolesti niesu pravidelné, niekedy sú okolo vaječnika, niekedy akoby v strede maternice. Test zatiaľ negatívny.
    Beriem utrogestan, prosím Vás môže prísť menštruácia aj keď beriem tieto tablety ?

    Dobrý deň, spomínané bolesti sú po embryo transfere pomerne časté. Pokračujte v odporúčanej liečbe podľa lekárov centra asistovanej reprodukcie. Tehotenský test nemá zmysel teraz realizovať, bude aj tak negatívny. Predpokladám, že Vám v centre poučili a vysvetlili ďalší postup. Postupujte podľa neho.