• Problem

    , Autor:

    Dobrý deň už rok sa s priatelom snažime o dieťa bola som na preventivnej prehliadke a lekár povedal že pokial sa to do dalšieho roku nepodarí začne s liečenim ... su nejaké tabletky na podporu otehotnenia

    Dobrý deň, je viacero možností , vo všeobecnosti však platí, že ak neotehotniete do roka od intenzívneho snaženia, je vhodné to riešiť cestou IVF centra, ktoré Vám už predstaví možnosti liečby a nastaví pre Vás tu najvhodnejšiu.