• Inofolic

    Dobrý den pani doktorka, ¨
    chcem sa spýtat ohladom užívania Inofolicu !
    Snažíme sa o bábatko od júna tohoto roku a nedarí sa nám. Na internete som sa dočítala o možnosti podpory otehotnenia a velmi pozitívnymi skúsenostami s Inofolicom.
    Moja otázka je. niektoré ženy sa vyjadrovali, že zdravým ženám to neodporúčajú brat, vraj to len rozhodí cyklus ....
    Ja som bola na vyšetrení v júni tohoto roku a žiadne problémy som nemala. Možem to brat, neuškodí mi to viac ako pomože ? Mala by som sa poradit aj so svojím gynekologom o jeho užívaní ?
    Ďakujem pekne.
    G.

    Dobrý deň,
    jedná sa o vitaminoterapiu, kt. je určená i zdravým ženám,
    užívať ho môžte , je volne dostupný,
    avšak tiež jeho užívanie neznamená, že automaticky otehotniete
    s pozdravom a vela statsia