• ...

    , Autor: nicol-2207

    no s partnerom si davame velky pozor. mam napriklad aj nevolnosti ktore trvaju uz asi 3 mesiace robila som si testy a vysli mi negativne mam aj cystu na vajecniku.priznavam som pod stresom je mi neustale zle mam chut vracat moze to byt ovplyvnene aj tym stresom?

    Dobrý deň,
    poruchu menštruačného cyklu môžu spôsobovať aj cysty na vaječníkoch a taktiež stres (ak si správne pamätám ste pred maturitami). Každopádne aj pocit na zvracanie môže byť spôsobený stresom. Ak sú testy opakovane negatívne, zrejme tehotná nebudete.