• detox

    dobrý deň, mám 34 rokov a s manželom sa pokúšame o druhé bábätko, no akosi sa nedarí v porovnaní s prvým na "prvý pokus" (prvé som rodila 32 ročná).
    oproti prvému tehotenstvu mám teraz nadváhu 15 kg a chcela by som od Vás poradiť, aký vplyv môže mať zmena stravy na prípadné otehotnenie. jedná sa o zdravú zeleninovú stravu bez hladovania plnú potrebných vitamínov, ale spojenú s detoxikáciou a prečistením organizmu. máme počkať s dieťatkom alebo ho nemôžem ohroziť kým neviem o tehotenstve? ďakujem

    Dobrý deň,
    ak ide o dostatočne vyváženú stravu prípadnému tehotenstvu neuškodí.