• bolesti po laparoskopii

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, pani doktorka,prosim o radu..6.11.2012 SOM MALA DOSTAT MENSTRUACIU,ale 6.11.2012 som podstupila laparoskopiu s prefukmy vajecnikov,zistili mi ze som na pravom vajecniku mala cisty aj tekutinu tu tekutinu poslali na rozbor,,ale vsetko je v poriadku prisli vysledky ziadny zapal ani nic,koli tomu ze us 2rok sa snazime o babo,dnes je 11den a ja som menstruaciu este stale nedostala,dnes som mala aj strasne bolesti,na pravom vajecniku tahajuce aj na ladvinu,vipili som nospu,a ma to trosku preslo,bola by som velmi rada keby ste mi poradila co by to mohlo byt,dnes je sobota a k doktorke pojdem as v pondelok,,,Dakujem

    Dobrý deň,
    meškanie cyklu zrejme spôsobila operácia a odstránenie cysty na vaječníku. Urobte si ale aj tehotenský test pre istotu aj keď je to málo pravdepodobné, že by ste otehotneli. Bolesti sú zrejme pooperačného charakteru.