• artizia

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, pani doktorka, prosim o radu..
    brala som vyse 2rokov hak Belaru, potom Jeanine..dnes som bola u dr a poprosila som ju o nieco setrnejsie k organizmu..predpisala mi hak Artizia..chcem sa spytat
    1/ kedy ju mam zacat uzivat? hned nasledujuci den po uziti poslednej tabletky Jeanine alebo klasicky po 7dnovej pauze alebo mam mesiac pockat?? (pretoze dr mi pov ze z nizsej davky na vyssiu nie je problem prejst, ale ze ked ideme opacne, z vyssej na nizsiu ze je lepsie mesiac pockat, ze telo si potom lepsie zvykne..tak teraz neviem)
    2/ je to generikum alebo original?
    3/predpisujete aj vy svojim pacientkam? prip mate s nou nejake skusenosti?
    dakujem pekne, prijemny den

    Dobrý deň,
    osobne nevidím dôvod na to aby ste si dávali mesiac pauzu, doporučujem odmenštruovať a po 7 dňovej pauze začať s užívaním nového preparátu. Artizia je generikum, ale nemusíte sa obávať ide o veľmi kvalitný preparát a skúsenosti s ním mám dobré.