• Pôrod

    Dobrý deň pán doktor. V Piatok som bola v poradni a dali mi už termín na plánovaný cisársky 2.9.2024.ale správe mam napísané RP28. 8.2024.neviem.co to znamena. Ďakujem.

    Dobrý deň, nie je to iba preklep a má to byť TP ako termín pôrodu? Neviem Vám takto povedať. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať vyšetrujúcich lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde budete rodiť, ktorí sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.