• Spontánni pôrod

    Dobrí deň pán doktor kcela som sa spýtať odvas a poradiť som tizden po spontánnom pôrode a z nemocnice mi prepísali injekcie na riedenie krvi ale Keť si ich pichnem ráno do ruki nohi mi puchnu a ide na mňa ospalosť ďakujem vopred za otpoved

    Dobrý deň, pravdepodobne sa jedná o alergickú reakciu na daný preparát nízkomolekulárneho heparínu. Odporúčam navštíviť zdravotnícke zariadenie, kde ste rodili, kde sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť, pripadne Vám zmenia preparát nízkomolekulárneho heparínu. Ja sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť.