• Šestonedelie

    Dobrý deň prosím o radu,momentálne som tri týždeň po pôrode a neviem či je normálne že zo spodu pošvy mám ako keby trciaci balónik, nie je tam dierka. Viem že sa všetko sťahuje upravuje ale neviem či je tento stav aj po troch týždňoch ok.

    Dúfam že som to vysvetlila správne.

    Ďakujem

    Dobrý deň, na základe opisu mi vôbec nie je jasné, o aký balónik trčiaci z pošvy sa jedná. Ste však šestonedieľka a podľa opisu sa jedná o stav vyžadujúci kontrolu. Počas šestonedelia (8 týždňov po pôrode) Vás majú na starosti lekári zdravotníckeho zariadenia, kde ste rodili. Je vhodné ich navštíviť. Na základe vyšetrenia bude následne určený ďalší postup.