• Meškanie menštruácie po sekcii

    Dobrý deň, chcem sa opýtať či je normálne ak mešká menštruácia po sekcii.. prvu som mala 7 týždňov po pôrode.. zatiaľ je to len deň ale bojím sa aby som neostala tehotna.. chránime sa ale raz sme mali len prerušovaný sex.bojimnsa si ísť kúpiť test...ani príznaky prichádzajúcej menštruácie nemám.. len ma občas pobolieva podbrušku.. pred týždňom bolo všetko v poriadku na kontrole . Ďakujem ..

    Dobrý deň, po pôrode môže byť menštruačný cyklus nepravidelný. Záleží tiež od toho, či žena kojí alebo nie. Deň meškajúca menštruácia nič neznamená. Samozrejme, prerušovaný pohlavný styk nie je antikoncepcia, takže tehotenstvo sa s určitosťou vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.