• Porod

    Dobry večer prajem chcem sa poradit. Som v 31tyzdni len v maternici citim take citlive. Ide o to že dieta sa pripravuje na pôrod? Dakujem Englenderova

    Dobrý deň, na základe opisu mi nie je jasné, aký máte problém, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.