• sekcia

    Ďakujem pekne za odpoved
    tak mala som v plane rodit v košiciach v starej nemocnici kedže uz tam mam odrodene jedno dieta s pred necelych 7r a jednu sekciu ako som pisala lenže nejako to vôbec neriešia
    a tie hodnoty pretokov mam uz dva krat za sebou take prve boli zo dna 14.06.2024 a druhe 21.06.2024 kde mam opakovane napisane PI=1,79
    viem sa s vami nejako osobne skontaktovat alebo niečo ? ďakujem ešte raz velmy pekne

    Dobrý deň, tak ak máte takéto hodnoty prietokov, určite je potrebné to minimálne sledovať. Ako som Vám už písal, ak je aj prítomné menšie množstvo plodovej vody a ste navyše aj po cisárskom reze, je vhodné plánovať ukončenie tehotenstva cisárskym rezom. Záleží naozaj od nálezu, výsledkov vyšetrení a ďalších okolností. Keďže ich však nepoznám, neviem sa Vám takto bližšie objektívne vyjadriť. Ak plánujete rodiť v UNLP, odporúčam navštíviť toto zdravotnícke zariadenie, kde chodíte do tehotenských poradní, kde sa skontroluje nález a hlavne prietoky, či nie je potrebné tehotenstvo ukončiť. Ak by ste chceli rodiť na našej klinike, je potrebné navštíviť našu Gynekologicko-pôrodnícku kliniku Nemocnica AGEL Košice-Šaca, kde Vás vyšetríme, spravia sa všetky potrebné vyšetrenia a určí sa ďalší postup.