• Šestonedelie

    Dobrý večer,chcela by som sa spýtať či je normálne, že 6 týždňov po prirodzenom pôrode ešte krvácam? Nie neustále, akoby som mala slabšiu menštruáciu, ale je to po nejakej činnosti, pripadne po kojení. Pri pôrode som bola aj zašívaná.
    Ďakujem

    Dobrý deň, šestonedelie trvá do 8. týždňov, takže aj ešte špiníte, je to vrámci normy. Niektoré ženy v šestonedelí špinia 4 týždne, iné až 7 týždňov. Ak však má špinenie klesajúcu tendenciu, odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.