• Zrazenina

    , Autor: Alžbeta11111

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať som 6 dni po pôrode všetko bez veľkých zranení a komplikácií.
    Včera zo mna ale vypadla obrovská krvna zrazenina tmavej farby. Vo veľkosti asi aj 15 cm.
    Všetko ale bez bolesti. Nemám žiadne kŕče,teplotu ani nič podobne, len jemne štipkanie pri močení. Je veľkosť takej zrazeniny normálna? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, niekedy môže po pôrode vypadnúť krvná zrazenina aj veľkosti päste. Nie je to nič výnimočné. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to.