• Používanie Aniball

    , Autor: Kinya

    Dobrý deň, som v 37. týždni tehotenstva a týždeň používam balónik Aniball. Včera mi lekárka na prehliadke povedala, že som otvorená na 2 CM a pravdepodobne budem rodiť pred termínom. Možem s používaním Aniballu pokračovať? Začala som pociťovať tlak v podbrušku pri chodení. Ďakujem.

    Dobrý deň, po ukončenom 36. týždni tehotenstva môžete s Aniballom pokojne cvičiť. Nie je podstatné len to, či ste otvorená pre prst alebo dva, ale aké dlhé je hrdlo, akú má konzistenciu, kde je lokalizované a samozrejme, či ste prvo alebo viacrodička.