• Špinenie

    , Autor: bb636

    Dobrý deň pán doktor,
    chcem sa Vás opýtať na špinenie po pôrode. Som 2 týždne po spontánnom pôrode a ešte stále špinim. Neviem či je v poriadku tmavohnedé krvavé špinenie s čiastočkami sliznice 2 týždne po pôrode? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ste šestonedielka, špiniť môžete do 8 týždňov po pôrode. Odsledujte si to.