• Bolesti po Upt

    , Autor: Lubica112

    Dobrý deň,

    Chcela by som sa spýtať či je nutne navštíviť lekára 2.3.2021 som bola na umelom prerušení tehotenstva v 9 týždni, všetko prebehlo bez komplikácií po zákroku som krvacala ale do večera sa to ustálilo na špinenie to o 2 dni prešlo. Občas ku večeru cítim veľmi slabé bolesti v podbrušku ktoré do rana zmiznú. Dnes ráno som sa zobudila a od rana cítim take bodave miestami až bolesti ale nie v podbrušku ale v pošve na ľavej strane z čoho to môže byt? Nekrvacam ani nespinim. Ďakujem

    Dobrý deň, ťažko je sa takto vyjadriť. Boli ste v III. mesiaci tehotenstva a maternica už bola zväčšená. Opisované bolesti môžu byť spôsobené sťahovaním sa väzov pri sťahovaní maternice. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.