• Prirodzený pôrod

    , Autor: Erikam

    Dobrý deň chcela by som sa spýtať pred 7 rokmi som mala operované ucho (mala som cholesteatom v ľavom uchu dosť v pokročilom štádiu, tekutina bola až vo vnútornom uchu, úplná strata sluchu v ľavom uchu ) o rok nato ďalšia operácia. Momentálne som tehotná a neviem či je pre mňa bezpečné rodiť prirodzene? Alebo skôr cisársky rez? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, keďže sa nejedná o gynekologický problém, neviem a ani nemôžem sa vyjadriť k spôsobu vedenia pôrodu. V takýchto prípadoch je vhodné navštíviť odborného lekára, vo Vašom prípade ORL lekára, kde sa po vyšetrení a na základe anamnézy vyjadria k prípadnému vedeniu pôrodu cisárskym rezom.