• Telesna teplota

    , Autor: Nika1211

    Dobrý deň,chcem sa informovať o telesnej teplote v tehotenstve.Som v 40+5.Termín pôrodu som mala vyrátaný na 40+2.Bolia ma kríže,chrbat,mávam v podbrušku akokeby menštruačné bolesti,tlak v norme.Od včera som si všimla že mi telesná teplota z 36.4 stúpla na 37.Je to ku koncu tehotenstva normálne?
    Za odpoveď voperd ďakujem.

    Dobrý deň, pomaly sa u Vás spúšťa pôrod. Spomínané príznaky tomu nasvedčujú. Odsledujte si to, pri pravidelnej kontrakčnej činnosti á 5 - 7 minút, odtoku plodovej vody alebo silnom krvácaní navštívte nemocničné zariadenie, kde plánujete rodiť.