• druhe tehotenstvo

    , Autor: katy30

    Dobry den, porodila som mrtve dieta v 34.tyzdni. Dovod intrauterinna asfyxia, bez uzla a omotania pupocnej snury. Porod bol bez komplikacii, nebola som nastrihovana ani sita, ziadne komplikacie ani tazkosti nemam. Strasne tuzime po druhom dietati, kedy by ste mi odporucali znova otehotniet?

    Dobrý deň,
    to ma mrzí, závisí veľmi na vašom psychickom stave. Z medicínskeho hľadiska je obdobie šestonedelia, teda obdobie 6 týždňov od pôrodu, čas za ktorý sa vaše telo "vráti do normálu". Potom ako začnete menštruovať pravidelne môžete aj otehotnieť. Niektorí odborníci doporučujú po pôrode či potrate minimálnu pauzu 3 mesiacov.