• Nehojacia sa rana v slabinách po pôrode

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať..... som dva týždne po pôrode a v slabinách v dolných partiách sa mi zo začiatku spravila akoby odreta ranka zrejme od spodnej bielizne.... myslela som že to prejde... pravidelne to čistím.... dávam si aj sprej chlorofil alebo tak nejako, je to zelené no každým dnom je to citlivejšie a mám pocit ako by sa mi to zvečšovalo... a začalo mokvať.... je to bolestivé... neviem čo s tým.

    Dobrý deň prajem,
    vo vašom prípade je nutné navštíviť gynekológa, ktorý posúdi o aké poranenie presne ide a v akom rozsahu. Počas šestonedelia je zvýšené riziko vzniku infekcie preto je potrebné zvážiť podanie cielenej farmakoterapie po prípradnom stere z daného miesta.