• Bolesť pŕs

    Dobrý deň potrebovala by som sa poradiť. Prebehla mi ovulácia a momentálne sa liečim atb na zápal močových ciest.. Od plodných dní a ovulacie mam stále napätie a tupú bolesť v prsníkoxh a ja sa chcem opýtať či je bolesť pŕs v období od ovulacie a plodných dní až po menštruáciu normálna? Nikdy som to tak nemala ale posledne obdobie to tak mávam. Tak sa chcem opýtať či je to normálny proces alebo to môže nejak súvisieť so zmenou hormónov ktorá nieje priaznivá. Ďakujem

    Dobrý deň, môže sa jednať o prejavy PMS (predmenštruačného syndrómu). Má to pomerne veľa žien a nemusí to byť každý mesiac. Nemusí sa jednať hneď o patológiu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.