• Tehotenstvo? a riešenie žlteho výtoku

    , Autor: Kika11119

    Dobrý deň, s priateľom máme pravidelne sex, menštruáciu som mala aj vo februari a aj v marci len vo febrári začala ružovým výtokom 2 dni pred začatím normalnej menštruácie a v marci sa začala hnedým vytokom v den a neskor sa rozbehla. Menštruácia bola normalna, nebola o nič slabšia Je možné tehotenstvo aj v tomto prípade? Nakoľko dnes a včera mi prišlo nevoľno. Vtedy som nemala ziadne ine problemy. iba bolesť prs pred a cez ms. (po ms už nie) Ďalšiu menštruáciu by som mala dostať zajtra.

    + trápi ma už dlhšiu dobu žltý výtok, ktorý zapácha. Čím by som ho mohla preliečiť?

    Dobrý deň, ak mávate nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. Čo sa týka výtoku, môžete si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom a užívať vaginálne probiotiká. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.