• Zvracanie

    Dobrý večer, pán doktor. Už som tu písala ohľadom mojej dilemy. 21.7-26.7 som mala menštruáciu. Styk som mala 27.7 a 28.7 bol chránený kondómom (bol skontrolovany po styku) a vyvrcholenie mimo tela. Cyklus nemám pravidelný čiže počítanie plodných dní je u mňa takmer nemožné. Túto som mala nevolnosti, ráno som zvracala, celý deň som slabá a sem tam má napína na zvracanie. Nemôže to mať náhodou niečo s tehotenstvom? Viem že som pravdepodobne naivná, no chcem mať istotu. Neviem či je to tým že mi nesadla strava alebo práve týmto. Mám pred tým veľký rešpekt, vzhľadom na to, že mi vyšiel minulý mesiac falošne pozitívne test a odvtedy som ohľadom týchto vecí napätá.
    Ďakujem za radu a pochopenie

    Dobrý deň, ako som už písal, ak stále používate niektorú z foriem antikoncepcie a teda nepraktizujete nechránený pohlavný styk, tehotná nebudete. Nemusíte sa obávať. Príčin nevoľností môže byť viacero. Tehotenský test môže byť za istých okolností aj falošne pozitívny, preto je dôležité vedieť, kedy ho realizovať v správnu dobu a nie hocikedy. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.