• Chcem sa opýtať…

    Dobrý chcem sa spýtať som druhý krát tehotná mali mal teraz 10 mesiacov a som po akútnej sekcii..pred otehotnením mi zistili že mám zápal žalúdka…nasadili mi nolpazu a bolo dobre keďže som mala neustále silnú zahu a nadmernú kyselinu…teraz ako som tehotná nolpazu som musela vysadiť…dali mi gastrotuss a priateľ mi doniesol degan…keďže robí tiež v zdravotníctve tak mi priniesol to…no ani to mi moc nepomaha…ale mám veľké bolesti žalúdka niekedy až kŕče..každý deň zvraciam alebo ma napína a mám veľkú kyselinu…včera som dvakrát zvracala žlč od vtedy mám až kŕče v žalúdku…neviete mi prosím vás poradiť čím to môže byt? Pri prvom tehotenstve som mala čoskoro cele tehotenstvo zvracanie…????‍♀️bol to masaker ale dali sme to…ale teraz pri tomto druhom tým že som len 10 tt tak mám veľké problémy s týmto…ďakujem za každú radu…len už som zúfalá že čo robiť…nemôžem si dovoliť ísť do nemocnice na infúzie keďže aj priateľ robí v nemocnici a nemal by mi byt kto s malým momentálne…

    Dobrý deň, nevoľnosti, či zvracanie v I. trimestri nie sú ničím výnimočným. Vyskúšať sa môže pomerne nový preparát Xonvea, ktorý Vám vie predpísať Váš obvodný gynekológ. Je síce drahší, ale máme s ním dobré skúsenosti. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť.