• Tabletka po

    Dobrý deň,
    Odpovedám na vašu odpoveď ohľadom tabletky po a operácie.
    Diagnózu sa volá benígna dysplázia prsníka a hormonálnu antikoncepciu som užívala ale musela som ju mesiac pred operáciou vysadiť.

    Dobrý deň, najvhodnejšie je sa pýtať lekárov zdravotníckeho centra, kde ste sledovaná a kde je plánovaná Vaša operácia. Myslím si, že jednorázové užitie tabletky núdzovej antikoncepcie operačný výkon neovplyvní, je však vhodné o tom informovať vyšetrujúcich lekárov.