• Pohlavný styk

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa opýtať mali sme s partnerom chránený pohlavný styk v 9ty deň cyklu po vytiahnutí ostal kondóm vo mne ale tak že trčal von a nebol problém ho vôbec vytiahnuť ale obshahoval ejakulát či je šanca otehotnieť. A či existuje iný spôsob ako tabletka po ak to bude potrebné pretože nemôžem prijímať kortikoidy.
    Za odpoveď Ďakujem

    Dobrý deň, ak bol kondóm neporušený, za daných okolností Vás chránil pred otehotnením. Preto si myslím nie je dôvod užiť tabletku núdzovej antikoncepcie.