• Tabletka po apreg

    , Autor: lucik19

    Dobrý deň. S priateľom sme mali v utorok styk, chránený,no kondóm praskol, no hneď na to partner vytiahol bolo to pár sekund. Nevyvrcholil do mňa. Bol to 24 deň môjho 31 dňového cyklu. Na ďalšie ráno ( do 15 hodín) som užila tabletku po - Apreg z lekárne. Nemusím sa už obávat?

    Dobrý deň, za predpokladu včasného a správneho užitia tabletky núdzovej antikoncepcie je pravdepodobnosť tehotenstva pomerne malá. Tabletku ste užili načas a za daných okolností si myslím, že tehotná nebudete. Odsledujte si to.