• Umelé oplodnenie tehotenský test

    , Autor: Katuska322

    Dobrý deň, som 11ty deň po KET, včera na 10ty deň som si robila test, ale bol negatívny, ani žiaden duch, je ešte šanca, že by bol o pár dní pozitívny? Ďakujem vopred za odpoveď

    Dobrý deň, je normálne, že je tehotenský test negatívny, realizovali ste si ho navyše skoro. Tehotenský test nemá zmysel realizovať, predpokladám, že ste o tom boli poučená aj v centre asistovanej reprodukcie. Tehotenský test môže byť pozitívny najskôr na 14. deň od KET, nemá však zmysel ho realizovať. Postupujte podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie.