• Môže to byť tehotenstvo?

    , Autor: Ivon94

    Dobrý večer. Chcela by som sa spýtať že ak sme mali s priateľom nechránený pohlavný styk počas mojich plodných dní, snažíme sa o dieťa a menzes mi mešká teraz tri dni . Bola som dnes u gynekológa na preventívnej prehliadke a on mi povedal že tak ako som mu povedala vraj to vyzerá že za pár dní dostanem menzes. Je možné že by som mohla byť tehotná alebo to je jasne vidieť či je maternica pred menzesom? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, tehotenstvo by v tomto čase vidieť ešte nebolo. Maternica môže vyzerať ako pred menštruáciou, pretože sliznica je vyššia. Tehotenstvo sa za daných okolností nedá vylúčiť. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.