• Nechránený sex

    , Autor: Milly

    Mám otázku mala som nechránený sex 24.9.2020 potom prišla menštruácia ale teraz mam pocit že som tehotná bolia ma prsníky a mám nevoľnosti od dnes môže to byť tehotenstvo?

    Dobrý deň, niektoré ženy menštruujú v prvých týždňoch tehotenstva. Jednoznačne sa tehotenstvo takto vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.