• Poradit

    , Autor: Romanka222

    Dobry den rada by som chcela poradit som zufala asi tri dni mam bolest od pupka dole ani dotknut nemozem vsade chodim visetrenie nic taha az do krizou ani chodit nemozem

    Dobrý deň, príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Môže sa jednať o gynekologický, chirurgický, urologický, ale aj neurologický problém. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam absolvovať chirurgické a gynekologické vyšetrenie. Vhodné je doplniť aj urologické vyšetrenie.