• Modrina

    Dobrý večer p gynekológ vždy mi viete poradiť a pomôcť chcem sa opýtať na takú chúlostivú otázku.No dnes na plavárni sa mi stal tak sprostý úraz, že sama nechápem,ako sa mi to mohlo stať pri páde do bazéna mojou nešikovnosťou som sa udrela na intímne partie na ľavej strane, ktoré je spuchnute a modro čierne a bolestivé,čo si prosím môžem dať ako si pomôcť a mám sa niečoho obávať lebo modré je to dosť aj veľké celá ľavá strana intímnych partií je taká stáva sa niečo také, či len ja som debil ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, pravdepodobne Vám praskla cieva v oblasti pyskov a vznikol Vám hematóm. Najvhodnejšie je to ukázať Vášmu obvodnému gynekológovi, ktorý určí ďalší postup. Užívať môžete eventuálne Aescin 3x1 tabletku denne pre zmiernenie opuchu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.