• b-HCG

    , Autor: Nathy

    Dobrý deň mám na vás jednu otázočku dneska som bola na odbere krvi kde mi zistili prítomnosť b-HCG 0,5IU/I ak by používali hodnoty IU/ml vyšiel by výsledok 5,0 ak sa nemýlim však? Značí to aj nápriek tomu negatívny výsledok? Na internete som toho prečítala už veľa a každé laboratórium pracuje s inými jednotkami tak preto ma zaujíma ako to vidíte vy. Pekný deň Vám prajem a vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, každé laboratórium má svoje referenčné hodnoty aj jednotky hodnôt sa môžu líšiť. beta HCG 0 - 5 IU/ml sa považuje za negatívne vo väčšine laboratórií.