• Progestanelle 100mg

    , Autor: Dominique13

    Dobrý deň , moj gynekológ mi predpísal v 6tyzdni tehotenstva Progestanelle 100mg pretože som špinila a povedal že 2 týždne jedna tabletka denne večer pred spaním orálne, Potom obdeň a potom každé 3 dni a potom vysadiť .Ja len nechápem ako dlho mám brat každý druhý deň a kedy začať brat každý tretí .bolo tam dokopy 30tabletiek .neviete mi prosím poradit ?dakujem

    Dobrý deň, najvhodnejšie je sa pri nejasnostiach pýtať priamo lekára, ktorý Vám spomínaný preparát predpísal. Odporúčam sa aspoň telefonicky informovať u obvodného gynekológa o spôsobe a dĺžke užívania preparátu.