• Plodné dni

    , Autor: orchidea

    Dobrý deň 12 .1.2019 som podstúpila kyretáž po potrate. 8.2.2019 som už dostal MS manžel je doma tak sa snažíme o bábo podľa testu som mala 24.2. 2019 ovulaciu. Koľko trvá také uhniezdenie a či je šanca keď sme mali pohlavný styk . Od 22.2 do 25.2...

    Dobrý deň, po zákroku odporúčame vyčkať aspoň 2 - 3 menštruačné cykly a následne sa snažiť otehotnieť, aby sa maternica "spamätala" po výkone, vrátila sa do svojej pôvodnej veľkosti a aby šanca otehotnieť bola čo najvyššia. Uhniezdenie oplodneného vajíčka trvá niekoľko dní. Šanca, že ste otehotneli za predpokladu popisovaných okolností a časových súsledností tu je.