• Problém.

    , Autor: ludmila1

    Dobrý večer, MUDr. Lenka Reismüllerová,

    prednedávnom som si na základe jedného článku uvedomila svoj problém, ktorému som dovtedy nevenovala akúsi pozornosť. Ide o problém " vpáčenej bradavky", vedela som že niečo nie je v poriadku, avšak nie že ide o akúsi chybu, pričom to môže byť prekážka aj pri kojení v budúcnosti. Chcem sa opýtať, dá sa tento problém riešiť akousi cestou ?

    Vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    v prvom rade je nutné rozlišovať či ide o jednu vpáčenú bradavku alebo obe. V prípade, že sú obe symetricky vpáčené ide zväčša o vrodenú záležitosť, a týka sa mnohých žien pred pôrodom. Zatiaľ si vôbec nemusíte robiť starosti, po pôrode sa tento problém zväčša upravuje.