• testosteron

    Dobrý den,
    mám asi hloupou otázku, ale snad pochopíte mou obavu a odpovíte mi na ní. Jelikož mám zvýšenou citlivost na mužské hormony a rostou mi více chloupky, mám obavy z orálního sexu. Bojím se, aby se mi při vyvrcholení nedostal do těla mužský testosteron, který by podpořil další růst chloupků. Je to možné? Nebo ženské tělo reaguje jen na ženský testosteron? Děkuji za odpověď.

    Dobrý deň,
    tohto sa naozaj nemusíte obávať, na jednej strane sú to stopové hodnoty, na strane druhej po orálnom sexe s ejakuláciou by bol hormón deaktivovaný tráviacimi šťavami.