• Bylinky

    Dobrý deň,

    mám problém s pleťou, čítala som, že tabletky z byliny saw palmetto je účinný na vyrovnanie hormónov, a zníženie testosterónu a môže pomôcť. Je to bezpečné úžívať?

    Taktiež i bylinky red clover a fenugreek.
    Čo si o tom myslíte? Môžu mať vedľajšie negatívne učinky? ďakujem.

    Dobrý deň, saw plameto sa používa hl.ako dopl.ličba pri prostate u mužov,
    skôr by som vyhľadala bylinné produkty vhodnejšie priamo pre ženy, existujú viaceré bylinné čaje, kt. by mohli byť vhodné
    tiež zaraďte do stravy kremík, prípadne výťažky z prasličky, dostatoťný pitný režim, vitamíny v ovocí a zelenine
    neokyselujte organizmus
    s pozdravom