• Sekundárna amenorea

    , Autor: evag

    Dobrý deň,
    začiatkom fenbruára som Vám písala o svojom probléme (sekundárna amenorea), zatiaľ sa nič u mňa nezmenilo:-( Ideme s priateľom budúci týžden do Centra asist.reprodukcie v MT (Iscare) na úvodnú konzultáciu. Chcela by som sa opýtať, či na úvodnej kontultácii mám počítať aj s vyšetrením (gynekológ ma ,,vyzbrojil" hormonálnym profilom, partnerovým spermiogramom a ostatnou dokumentácoiu). Ďalšia vec, ktoré bylinky by som mohla piť ako náhradu za neinvazívnu liečbu? Na internete a diskusných fórach sa spomína vitex, kvapky Agnucaston, Mastodyn. Neviem sa v nich zorientovať, keďže o niektorých sa píše, že môžu zabrániť ovulácii (mnoho informáciíí na nete je protichodných) a nerada by som si ešte viac uškodila. V podstate mi ide o znovunavodenie menštruácie a bábo by bol príjemný bonus:-) Ďakujem, prajem príjemný deň.

    Dobrý deň,
    zatiaľ by som nedoporučovala žiadnu bylinkovú terapiu aby neboli skreslené výsledky. Následne podľa výsledkov vyšetrenia. Držím palce!