• teplota

    , Autor: odbornik6

    pani doktorka chcela by som sa spytat ked som mala rano bazalnu teplotu meranu v posve 36,5 a o hodinku neskor skocila na 37,7 co to znamena?dakujem pekne vcera som mala sostat menzes no este neprisla dakujem

    Dobrý deň,
    pravdepodobne to bude chyba merania, takýto rýchly vzostup teploty nič neznamená, bazálna teplota stúpa v čase ovulácie a to len o 0,5 stupňa, s tehotenstvom takýto veľký vzostup nesúvisí. Ak však bude menštruácia meškať, urobte si tehotenský test.